Usuwanie tatuażu Poznań

Usuwanie tatuażu – czy jest bolesne?

Tatuaż zrobiony pod wpływem chwili? Tatuaż, który źle nam się kojarzy? Co zrobić, aby się go pozbyć? Obecnie na rynku dostępna jest metoda usuwania tatuaży laserowo. Wiele osób zastanawia się – czy jest to bolesne? Czy warto zdecydować się na ten zabieg?

Usuwanie tatuażu Poznań – czy boli?

Do niedawna usuwanie tatuażu uznawane było za zabieg bolesny i drogi. Obecne z roku na rok powstają coraz o nowsze urządzenia, dzięki którym tego typu zabiegi nie są bolesne ani drogie. Usunięcie nawet dużego i kolorowego tatuażu możliwe jest, dzięki nowoczesnym laserom.

Gdzie usunąć tatuaż?

Zależy Ci na szybkim, skutecznym i bezbolesnym usunięciu tatuażu? Zastanawiasz się, gdzie taki zabieg wykonać? Szukając odpowiedniego miejsca, warto wybrać to, w którym znajdują się nowoczesne lasery. Im laser jest wyższej jakości, tym lepiej zabieg zostanie wykonany i oczywiście mniej boleśnie. Wybierając gabinet, w którym usuniemy tatuaż warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj lasera, jaki jest wykorzystywany, ale również na:

  • opinie – to właśnie dzięki nim dowiedzieć możemy się o całokształcie usługi. Warto jednak opinie te czytać powierzchownie, gdyż każdy ma inny prób bólu i to, że zabieg bardzo bolał jedną osobę, nie oznacza, że będzie bolał i nas;
  • efekty końcowe – nikt z nas nie chce, aby po usunięciu tatuażu została brzydka blizna. Warto dowiedzieć się, jakich efektów końcowych musimy spodziewać się,
  • doświadczenie – dobrze, aby osoba wykonująca zabieg miała odpowiednie doświadczenie w tym. Dzięki temu obejdzie się bez pomyłek. Będzie wykonany precyzyjnie.

To zazwyczaj w gabinetach, gdzie świadczone są usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, wykonywany jest zabieg usuwania tatuaży.

Robienie tatuażu – najbardziej bolesne miejsca

Są miejsca, w których robienie tatuażu jest znacznie boleśniejsze, niż w przypadku innych miejsc. Są to miejsca, gdzie skóra jest cienka i mocno unerwiona. Do takich miejsc należą: powieki, szyja, kostka, okolice żeber, okolice łokci, kolana.